Odovzdávanie batožiny a odchod do tábora 4. oddielu vĺčat

Odovzdávanie batožiny

Prosíme všetkých účastníkov tábora 4. oddielu, aby doniesli svoju batožinu v piatok 20. 7. 2018 o 18.00 do klubovne 3. oddielu na Jesennú 3. Maximálny objem batožiny je jeden veľký turistický vak a jedna krabica od banánov.

Odchod do tábora

Zraz je v sobotu 21. 7. 2018 o 7.00 na železničnej stanici. Potrebné je priniesť si aj preukaz na zľavu na vlak, preukaz poistenca, potvrdenie od lekára a vyhlásenie o bezinfekčnosti prostredia. Posledné dve menované tlačivá sa dajú stiahnuť tu. Bez nich nie je možné zúčastniť sa na tábore. Okrem toho odporúčame zobrať si na cestu desiatu, vodu a pribaliť si aj veci, ktoré nebolo možné dať do veľkej batožiny (zubná kefka, dáždnik a pod.). Na cestu si, prosím, oblečte oddielové tričko (kto má) a vezmite na krk skautskú šatku (nezabaľte ju do veľkej batožiny). Cestujeme takto:

  • 7.00 - zraz na žel. stanici, vedúca presunu je Adriána Čikotová, lístky si kupujeme do Lipian,
  • 7.36 - odchod vlaku do Lipian, v Lipanoch 8.59,
  • cca 9.00 - prestup do mikrobusu, ktorým sa na dvakrát prevezieme do Bajeroviec.

Doprava batožiny do tábora

Prevezú ju Michal Tirpák a Marianna Tirpáková na dodávke v sobotu 21. 7. dopoludnia. Zároveň z tábora privezú batožinu 3. a 9. oddielu.

  • 8.00 - nakladanie na Jesennej 3,
  • cca 10.30 vykládka na táborisku, nakladanie batožiny skautov a skautiek,
  • cca 15.00 vykládka skautskej batožiny v klubovni na Jesennej 3,
  • potom ide Mišo s osobným autom do tábora.

Predaj skautských košiel a nášiviek

Tento materiál máme na Potočnej 22. Predávať ho na tejto adrese budeme vo štvrtok medzi 18.00 - 20.00, to preto vo štvrtok, aby ste stihli košeľu vyprať a nášivky našiť. Preddtým, ako prídete na "nákup", prosím zavolajte (Johny, 0902 747 376), nech vieme, čo všetko pripraviť.

Registrácia a členské

Nie všetci sú registrovaní (budeme vás kontaktovať e-mailom) a niektorí tiež nemajú doplatené členské - to sa dá skontrolovať v tomto zozname. Prosím vás o uhradenie podlžností do odchodu do tábora.